Kedves Komondorosok, kedves Látogatók!

Új, dinamikus oldalunk elindult, és folyamatos feltöltés alatt áll. A régi, megszokott menürendszer megmarad, annyi változással, hogy a bal oldali sáv helyett a lap tetejére kerül. Bővítjük több szolgáltatással is, mint az online nevezés, és a későbbiekben az online alombejelentő. Szolgáltatási díjaink szintén elérhetők majd a honlapon, a Szolgáltatások menüben. Győztes komondoraink év, illetve elnyert cím szerinti csoportosítása is megmaradt, és szívesen vesszük, ha megosztásokkal, vagy virtuális tetszésnyilvánítással segíti népszerűsítésüket!  Galériánkban sok-sok kutyás fotóban, és egy komondoros videóban gyönyörködhet a Látogató! Ha kölyökvásárlási szándéka van, van fedezőkant keres, honlapunkon erre is megoldást talál! Tenyésztőink elérhetőségeit táblázatban csoportosítottuk, a weblappal rendelkezők linkjeinek kiemelésével.

Klubunk honlapja okostelefonról és táblagépről is követhető, tanúsítvánnyal rendelkező, biztonságos webhely lesz! Bízunk benne, hogy Mindenkinek tetszeni fog!

A Hungária Komondor Klub honlapja megújul
Népszerűsítsük a komondort!